SPONSORLUK VE İŞ GÖRÜŞMELERİ İÇİN

0532 336 35 10

Kuruçeşme Mah. 203/9 Sok. No:3A İZMİR

INSTAGRAM ÜZERİNDEN TAKİP ET
Top
 
COACH OZHAN

Danışmanlık

Yeni Yönlerin

Bir 24 saat hayal edin! Uyku, beslenme, spor, iş ve psikolojik çerçevede size destek sunmak adına ulaşabildiğiniz bir Coach ve size tam bir danışmanlık yapacak bir arkadaş.

Stres düzeyi ölçülmekte her geçen gün zorlanılan beden alanımızın başta fiziki ve zihinsel güç varyasyonlarını kendimizde kalıcı olarak iyileştirmeye ne dersiniz ? Sadece adım atın ve devamında bir zincir gibi hayat iyileşmelerinizin tadını çıkarın.

Projelendirme

Birebir çalışma alanlarınızın başta üyelerinizin mutluluğu göz önüne alınarak yapılacak her türlü stüdyo projelerinizin yerinde ve psikanaliz ile ekipman yerleşimlerden belki de size sunulacak yeni fikirlerle günümüzün modern stüdyo projelendirme çalışmalarına birebir destek veriyorum. Çalınacak müziklerden kullanılması gereken renklere kadar fikirlerimle sizlerleyim!

Gym

Dünyanı Yansıt

Profesyonel salonculuk hayatı artık hızla evrimleşerek gerek dizaynda gerekse atmosferde hızla eski yeni demeden müşteri deneyimlerini soluksuz kılmaya çalışıyor.

Gerek grup ders stüdyolarının gerekse direnç ve kardiyo ekipmanlarının seçiminde markasından  ergonomik kullanımına kadar bir çok faktör  etkili olmakta. Amacım sizlere uzun yıllar deneyimini yaşarken aynı zamanda kısa zamanda kar döngülü bir GYM hayatı sunabilmek.

Mükemmel Ekip

Lüks ve güçlü bir aracın hakkını verebilmek iyi bir pilota bakarken, işletmenizin metrekaresi ne olursa olsun çalışmalarda da günümüz müşterisine dokunabilmek iyi bir ekibe bakmaktadır.

Hem çevreyi hem de insanını anlayıp onlara isteneni değil yeni alternatiflerle çözüm odaklı çalışma arkadaşları işletmenin en sevilen dostlarıdır. Eğer bir müşterinizin sizi birden fazla arkadaşıyla ziyaret etmesini hayal ederseniz gerçeğe dönüşmesi için beraberiz demektir.

Hedefe Doğru

Fitness kulübünüzde çalışan her bir detayı görmenize olanak sağlayan müşterilerinizi kazanmanıza yeni bakış açısı katacak bir programdır. Kendini durmadan yenileyen iş dünyamızda üyelerimizi de yenilememize yardımcı olacak bu programda yön verilen değil yön veren olun.

Ufuk Çizgisi

Birbirinden ayrı gibi duran her bir hizmet alanının yola çıkarken projelendirme, yer temini, açılışa hazırlık ve açılış sonrası gibi hizmetlerin birbirine entegrasyonu ile atılan adımları kapsar.

Bu durum size ileriye dönük her bir adımı atarken aynı zamanda kaygıdan uzak belki de hakkınızda konuşulacak fikirlerin hayata geçişini izleme anıdır.

Heyecanla

Kompleks ya da kulübünüze uygun (büyüklüğüne, konseptine, müşteri gurubuna vs.) fitness ve stüdyo ekipmanlarına yönelik fikir önerileri ile yapılan tespit çalışmalarında mekanınıza uygun yerleşim / marka planlama çalışmasıdır.