SPONSORLUK VE İŞ GÖRÜŞMELERİ İÇİN

0532 336 35 10

Kuruçeşme Mah. 203/9 Sok. No:3A İZMİR

INSTAGRAM ÜZERİNDEN TAKİP ET
Top
 
GENETİKS

Genetik Danışma

NE KADAR İLERİDEYİZ ?

Bilimin ilerlemesiyle sadece genetik hastalık tanılarının bulunmasından ibaret olmayan bilim dünyası mükemmel birey, mükemmel sporcu, ideal insan gibi sağlık sorunlarını minimalize etmeye çalışan bir sistem ile artık iç içeyiz. Daha doğmamış bireyin hastalık tanılarının belirlenip yaşamında devam eden sağlıklı yapısının sürdürülebilirliği yaşam koşulları, beslenme, psikolojik değişimlerle belirlenirken ‘ Genetik Danışmanlık ‘ tüm parametrelerin artık okunabilir olduğunu bizlere göstermeye başlamıştır.

NELER YAPIYORUZ ?

Mükemmel birey anlayışı ile karmaşık dünyanın sağlıksız yaşam koşullarını kırmak ve kendimize en iyi sağlık entegrasyonu uyarlamak için hem beslenme hem spor hem de psikolojik olarak eğitmen anlayışından uzak kavramların bütününe inen Genetiks Trainer formu ile sizlere bilimsel hizmet verme adına artık beraberiz.

NEREDE HİZMET VERİYORUM ?

Türkiye’nin değil dünyanın neresinde olursanız olun ‘ online ‘ görüşmelerin ötesinde sizlere dokunsal olarak her yerde çalışmalarımı planlamalarım ve yaşamak istediğiniz hayat formunun bedeninizde güç bulmuş çalışmasını hayata geçirmek için hazırsan ben de hazırım!

STANDARTLAR ARTIK DEĞİŞİYOR

Sadece ağızdan alınan steril pamuklu çubuk aracılığıyla ilgili gen bölgelerinize Genetiks laboratuvarlarında bakılarak yeni doğan bir bebeğe bile kas tipine bağlı olarak yapabileceği spor branşlarında, o branşın ilgili pozisyonuna kadar bilinirlik bu kadar mükemmel oluyor. Aynı zamanda beslenme alanında Nutrigenetik danışmanlığı ile beslenme sorunlarına kadar bir çok detay ışık tutabiliyoruz. Eğer daha da ilerlemek isterseniz sakatlık gen panelleri ile ideal spor hayatınıza mükemmel bir şekilde merhaba demeye hazırsınız demektir. Tek yapmanız gereken bana ulaşmanız !