SPONSORLUK VE İŞ GÖRÜŞMELERİ İÇİN

0532 336 35 10

Kuruçeşme Mah. 203/9 Sok. No:3A İZMİR

INSTAGRAM ÜZERİNDEN TAKİP ET
Top

Bedenin Şifreleri

GeneSport Coach

Bilimin önemli branşı haline gelen genetik alanında sağlanan gelişmeler gelecekteki nesillerin daha sağlıklı olacağına işaret ediyor.Genetik bilimi sayesinde kalıtsal hastalıkların önüne geçilebilirken aynı zamanda sporsal beslenme, sakatlanma gibi birçok ön görülebilir sporcu davranışlarına da artık rehberlik ediyor. Besinlere olan toleransımız, egzersizlere karşı performans gelişimleri ve sakatlık gen panellerinin bulunmasıyla beraber, profesyonel spor hayatı birçok kişinin artık daha güvenli bir şekilde ilerliyor.

Yapılan basit test aracılığıyla hangi spor dalında, hangi pozisyonda, hangi beslenme modülüne uygun olup olmadığınızdan, yaşayabileceğiniz sakatlık risklerinin önüne geçerek eski düzen spor yaşantınıza veda edebilirsiniz.

Genetik Danışma

Sizde var olan kalıtsal bir hastalığın diğer aile bireylerinde bulunma olasılığı yada sportif performansınızın doğru spor branşında olup olmamasıyla ilgili sportif danışmanlık bölümüdür.

Detaylı İncele

Sporda Genetik

Kas yapınız ve kardiyovasküler kapasiteniz ile ilgili genleriniz, spor kariyerinize yön verir. Performansınızın yatkın olduğu spor branşını önceden belirlemeye olanak tanıyan Spor Genetiği testleri ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Detaylı İncele

Nutrigenetik

Kişiye özel genetik tanılama testlerinden biri olan Nutrigenetik ile vücudunuzun hangi besinlere ne tepkiler verdiğini belirlenir. Çıkan sonuçlarla, size özel `` Gen Diyetini`` benimle beraber yeniden düzenleyebiliriz.

Detaylı İncele